Dečja nedelja, Orom, 09.10.2015. petak

Stigao je PETAK, poslednji dan Dečje nedelje. Ni danas se nismo dosađivali: hodnik škole je preplavila dnevna svetlost i odzvanjali su se veseli dečji glasovi – počela je izložba kolača! Učenici od prvog do osmog razreda su postavili stolove i ukrasili ih plodovima jeseni. Na glavnom delu su u tanjirima i na tacnama bile poređane razne đakonije, koje su mogle da se degustiraju. Sve je nestalo do poslednje mrvice!

Od pola 11 je počelo pečenje i kuvanje na otvorenom. Učenicima nižih razreda je oko spremanja hrane pomagao Zoltan Dobo, dok su učenici viših razreda uspeli samostalno da reše zadatak.

Nakon toga, svi su žurili, kako bi se spremili za predstojeću zabavu u diskoteci „Garden“ u Trešnjevcu. Na putu za Trešnjevac, u autobusu, čuo se veseli žamor učenika. Učenici su bili zadovoljni programom.