Március 15-i ünnepség, 2015.03.13.

Az oromhegyesi Kis Ferenc Á.I.-ban pénteken, márc.13-án emlékeztünk meg az 1848/49-es magyar forradalomról és szabadságharcról. Iskolánk tanulói – szinte minden korosztály – kivették részüket a munkából: tánccal, verssel, jelenettel, hangszeres játékkal.

Táncosok: Magyari Csilla, Kókai Valentina, Horváth Kitti, Bajusz Réka, Pekla Izabella, Beszédes Emese.

Szavalók: Németh Eszter, Bicskei Debóra, Molnár Ramóna, Horváth Petronella, Magyari Loretta.

A jelenet főszereplői: Beszédes Emese, Horváth Kitti, Takács Patrik, Bicskei Viola, Erdélyi Szonya

Klarinét: Pekla Klaudia

A műsorszámok közül néhányat a Faluházban megtartott megemlékezésen is bemutattak a tanulók márc. 14-én. A műsort szervezte és koordinálta Bálint Klára tanítónő. Technikai segítséget Magyari Ervin és Bagány Igor nyújtottak.