JÁSZSZENTLÁSZLÓI KÜLDÖTTSÉG FOGADÁSA A TÓTHFALUSI ISKOLÁBAN

Sokadik éve már, hogy ilyenkor decemberben ellátogat a tóthfalusi iskolába Jászszentlászló testvértelepülésünk küldöttsége. Így történt ez idén is. December 5-én hét kedves ismerőst üdvözölhettünk körünkben. Egy rövid pihenő, és megvendégelés után a vendégeknek egy nagyon jó hangulatú, színvonalas, és vidám műsorral kedveskedtek falunk óvodásai, majd iskolánk tanulói. Az éneket és a táncot Rózsa Csekity Antoanetta, a verseket pedig Solymosi Katalin, és Vas Sarolta tanították be. Ezt követően vendégeink adventi fellépése következett. „Ráadásként” iskolánk vállalkozó szellemű pedagógusai a Luca napi Boszorkányéj c. jelenetet adták elő, amely nagy sikert aratott. Végül, vendégeink ajándékokkal kedveskedtek a tanulóinknak, illetve a kollektívának is.