Arany János köztünk él –iskolai szemle

December 3-án több kategóriában mérettettek meg iskolánk diákjai: rajzolhattak, verset mondtak, illetve szép beszéd, helyesírás és történelmi verseny is szerepelt a versenyszámok között. A jutalmazottak a következő tanulók: Rövid Szabolcs, Sándor Lea, Torma Varga Maja, Sziráki Gréta, Nyilas Zsófia (versmondás), Magosi Irisz, Erdélyi Tibor, Hubai Réka, Molnár Vajda Petra, Vajdovics Maja, Balog Áron, Bicskei Ramóna, Tóth Horgosi Dávid (képzőművészet), Mácsai Nikolett, Juhász Ivett, Sziráki Emina, Erdélyi Kamilla (helyesírás), Bilicki Réka, Kovács Katalin, Sarnyai Dzsesszika, Szabó Dorina (szép beszéd), Hubai Enikő, Remete Rita, Vajda Balázs, Horvát Henrietta, Rekecki Annabella, Losonc Alex (Arany János munkássága és történelmi kora). A verseny megvalósulását a Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. támogatta.

Forrás:  InfoTV