Öko-nap, 2016.10.05.

Támogató:

A Gyermekhét keretein belül 2016. október 5-én az Arany János Általános Iskola minden diákja Öko-napon vett részt az oromi iskolában. Ezen a napon olyan programok valósultak meg, melyek célja az öko-tudat erősítése, a környezettudatos szemlélet kialakítása és az egészségmegőrzés volt. Mintegy 300 tanuló vett részt a párhuzamosan zajló sportjátékokon és kézműves foglalkozásokon, valamint a témát érintő közös előadásokon.

Ezen a napon vendégül láttuk a magyarkanizsai Vöröskereszt aktivistáit, akik felvilágosító, beszélgetős előadást tartottak a második és a hatodik osztályos diákoknak az emberkereskedelem veszélyeiről.

A környezetvédelemmel kapcsolatos programok megvalósítása és az utaztatás is a sikeresen elnyert pályázatunknak köszönhető.

Képek:

Video: