Látogatás a lakiteleki Tősfürdőben

Az oromi Zengő Tájház Nők és Fiatalok Kézműves Egyesületének felhívására diákjaink részt vettek az Így látom a Szent Koronát című rajzpályázaton, melyet Lezsák Sándor, az Országgyűlés alelnöke hirdetett meg. A húsz pályázó diák közül Cseszkó Nikolett, Szögi Lilla, Kovács Petra, Zsámboki Ádám, Nógrádi Edvin, Cseszkó Edina, Bognár Georgina, Tukacs Anna, Balázs Ákos és Papp Róbert könyvjutalomban részesültek. A lakiteleki Tőserdő Turisztikai Kft. a pályázaton résztvevő Balázs Ákost és Tukacs Annát, továbbá a két felkészítő tanítónőt, Tukacs Piroskát és Nógrádi Anikót ingyenes belépővel jutalmazta. A többi gyerek számára kedvezményes jegyet biztosítottak.

Nyilas Mihálynak, Magyarkanizsa polgármesterének ezúton szeretnénk megköszönni, hogy gyermekeink az ő közbenjárásával jutányosan utazhattak el.

A kirándulásra 2014.VII.2-án került sor. Tornyi Gyula ügyvezető úr nagyon szívélyesen fogadta kis csapatunkat. A Kalandparkba is ingyenes belépőt biztosított a kirándulás résztvevőinek.

Felejthetetlen napot töltöttünk fürdéssel, pihenéssel, szórakozással ezen a szép helyen.