Évzáró műsor Tóthfaluban, 2014.06.25.

Tóthfaluban 2014. június 25-én 10 órai kezdettel került sor az évzáró ünnepségre. A szervezők (Solymosi Katalin és Rice Ágota) idén is igyekeztek színvonalas, változatos műsorösszeállítást készíteni. A felsősök szavalatait, énekeit követően az alsósok léptek fel, akik színdarabokkal, versekkel, dalokkal zárták az ünnepi műsort. Ezután iskolánk igazgatója, Vajda Attila mondott beszédet, majd kiosztotta a színkitűnő és kitűnő tanulóknak járó jutalmakat, dicséreteket. Solymosi Katalin, az épület koordinátora ezt követően elismerő okleveleket nyújtott át az osztályelsőknek, név szerint: Rózsa Helénának (1. osztály), Böröc Annának (3. osztály), Tóth Tamarának (4. osztály), Muhi Herminának (5. osztály), Gulyás Oldal Natáliának (6. osztály) és Vajda Margarétának (7. osztály).