Gyermekhét

2023. október első hetében került megszervezésre a gyermekhét, mely intézményünk mindhárom épületében sikeresen megvalósult. Ez az időszak sporthét is volt egyben, így labdajátékok, ügyességi versenyek, reggeli tornázások tették mozgalmassá e napokat. Sor került az elsős tanulók felvételére a Gyermekszövetségbe, megemlékeztünk a népmese és az állatok világnapjáról. A programok között szerepeltek még a következők: fürdés a magyarkanizsai gyógyfürdőben, látogatás az oromi tájházba, a vasútmúzeumba és az oromhegyesi játszóházba, betonrajzok készültek, rendhagyó táncórán vettek részt a tanulók, métáztak, illetve néhány felsős órát tartott az alsóbb osztályokban. A csütörtöki napon Oromon sportválasztó napon vett rész mindhárom épület apraja és nagyja, melyen alkalmuk volt több sportklub által kipróbálni különféle sportágakat. A pénteki osztályfőnöki órákon közös ebédre került sor, majd délután az oromi, illetve az oromhegyesi Garden diszkóban zárult a programsorozat.

Köszönet mindazoknak, akik támogatták a gyermekhét sikeres megvalósulását!