Iskolai verseny magyar nyelvből és kémiából

Iskolánkban február 09-én került megrendezésre a magyar nyelvi és a kémia verseny, melyen 29 tanuló vett részt. A legjobbak képviselhetik iskolánkat a községi megmérettetésen:

Eredmények magyar nyelvből:

5.osztály: 1. Pósa Júlia (Orom), 2. Lékó Balázs Zétény (Oromhegyes), 3. Faragó Luca (Tóthfalu).

6.osztály: 1. Sziráki Gréta (Tóthfalu), 2.Csikós Nikolett (Orom), 3. Magosi Jázmin (Orom)

7.osztály: 1.Bicskei Ramóna (Oromhegyes), 2. Bálint Máté (Oromhegyes), 3. Rekecki Hajnalka (Oromhegyes)

8.osztály: 1.Nyári Szuzana (Orom), 2. Bicskei Sándor (Oromhegyes), 3. Sándor Heidi (Orom).

Eredmények kémiából:

7.osztály: 1. Tukacs Andrea (Orom), 2. Cseh Kristóf  (Orom), 3. Balog Áron (Orom)

8.osztály: 1.Hubai Enikő (Oromhegyes), 2. Erdélyi Bálint (Oromhegyes).

Gratulálunk a diákoknak és tanáraiknak!