Európai Mobilitás Hete

Iskolánk idén is csatlakozott az Európai Mobilitás Hete elnevezésű programhoz, amelynek keretein belül tanulóink számára rövidebb gyalogtúrákat és sportnapot szerveztünk. A program zárórendezvényeként tegnap tanulóink képviseletében néhányan Magyarkanizsán közlekedésbiztonsági előadáson valamint a Vöröskereszt elsősegély bemutatóján vehettek részt.

Ez alkalomból a magyarkanizsai önkormányzat jóvoltából 18 kerékpárt sorsoltak ki a község diákjai között, amelyből négy a mi tanulóinkhoz került. Név szerint:

1. Trninić Nikola (3. osztály)

2. Lőrinc Zsaklina (5. osztály)

3. Bilicki Kristóf (6. osztály)

4. Nyári Szuzanna (7. osztály)

Intézményünk dolgozói közül Szabó Roland tanár úr nevét sorsolták ki, így ő is egy szép kerékpárral térhetett haza.

Gratulálunk a nyerteseknek!