Értesítés

Értesítjük tanulóinkat, hogy tanáraik 2020. december 15-ig (keddig) megajánlják a félév végi osztályzatukat. Amennyiben elégedetlenek a megajánlott osztályzattal, és javítani szeretnének, akkor osztályfőnökükhöz kell fordulniuk. A javítási szándékot legkésőbb 2020. december 16-án (szerda) délelőtt 10 óráig kell jelenteniük osztályfőnökeiknek.

A felelésre csütörtökön és pénteken kerül sor.  A járványra vonatkozó iskolai szabályok érvényben vannak, és csak annak a szellemében lehet az iskolai feleltetést lebonyolítani. Az igazgató engedélyével jöhetnek a tanulók osztályonként egyesével a megadott időben (az online tanítás befejezése után). A tanárok tájékoztatják a tanulókat a feleltetés anyagával kapcsolatban.