Március 15-i műsor és megemlékezés

Március 13-án, pénteken került megrendezésre az 1848/49-es forradalom és szabadságharc évfordulójára készített ünnepi műsor az Arany János Általános Iskola oromi épületeiben. A műsor az iskola előcsarnokában zajlott, mintegy 20-25 percig tartott, jelen voltak az iskola tanulói, pedagógusai és a segédszemélyzet. A programot az iskola kórusa nyitotta meg a Himnusszal, őket Ludvig Lilla készítette fel. A felsősök szavalatokkal és kisebb színdarabbal, hangszeres játékkal színezték az ünnepi műsort. A műsor helyszíne alkalomhoz illő, a korszakot idéző díszítéssel és az iskola tanulóinak műveiből állt.

Minden diák ünnepi öltözetben jelent meg. A programok zavartalan lebonyolításában részt vett az iskola segédszemélyzete is, akik készségesen álltak a szervező rendelkezésére, és kialakították a megfelelő színpadképet.

Szervező: Balázs Bálint

Képek Oromról                                                                   Képek Oromhegyesről