Iskolai verseny biológiából és történelemből

A mai napon, 2020. február 25-én iskolai versenyen mérhették össze tudásukat tanulóink biológiából és történelemből. A következő eredmények születtek:

Biológia V. osztály:                                                                                                             Történelem V. osztály:

1. hely – Bicskei Sándor (Oromhegyes)                                                               1. hely – Hubai Enikő (Oromhegyes)
  2.  hely – Nyári Szuzana (Orom) és Hubai Enikő (Oromhegyes)                              2. hely – Remete Rita (Orom)
  3.  hely – Vajda Balázs (Orom)                                                                           3. hely – Erdélyi Bálint (Oromhegyes)

Biológia VI. osztály:                                                                                                           Történelem VI. osztály:

1. hely – Kovács Katalin (Orom)                                                                            1. hely – Horvát Henrietta (Oromhegyes)
  2. hely – Horvát Henrietta (Oromhegyes)                                                              2. hely – Losonc Alex (Orom)
  3.  hely – Muhi Barbara (Oromhegyes)                                                                   3. hely – Szuknovity Áron (Oromhegyes)

Biológia VII. osztály:                                                                                                          Történelem VII. osztály:

1. hely – Fendrik Dorina (Oromhegyes)                                                                1. hely – Sarnyai Dzseszika (Tóthfalu)
  2. hely – Vajda Bence (Orom)                                                                              2. hely – Balázs Kolos (Oromhegyes)
  3. hely – Bata Edina (Oromhegyes)                                                                      3. hely – Bajusz Péter (Oromhegyes)

Biológia VIII. osztály:                                                                                                         Történelem VIII. osztály:

1. hely – Papp Izolda (Orom)                                                                                  1. hely – Oroszi Armand (Tóthfalu)
  2. hely – Pekla Kitti (Oromhegyes)                                                                          2. hely – Sziráki Emina (Tóthfalu)
  3. hely – Ororszi Armand (Tóthfalu)                                                                         3. hely – Bicskei Iván (Oromhegyes)

Felkészítő tanárok biológiából: Szép Hedvig és Bicskei Bíró Ildikó. Történelemből: Rövid Jenő és Balázs Bálint

Gratulálunk a szép eredményekhez!