Szent Száva napi ünnepség Oromon

A szerbiai iskolák védőszentjéről január 25-én az első órában, az osztályfőnöki óra keretében emlékeztünk meg.Az ünnepi műsorban felléptek: az iskola énekkara, a 8. osztályos tanulók (életrajz, szavalat). Az 5., 6., és 7. osztályos tanulók szintén szavalattal gazdagították a műsort. Hallhattunk két legendát is Szent Száváról a hetedikesek előadásában.  Nyilas Zsófia, Sóti Márton és Kolompár Krisztina zongorajátéka tette még színesebbé a megemlékezést.Nagy Gizella tanárnő a műsor végén felolvasta Nyilas Mihály köszöntőjét az ünnep alkalmából.A nemzeti- vallási ünnepre való tekintettel, az iskolában koljivot készítettünk az iskola minden tanulója és dolgozója számára.A műsorfelelősök Nagy Gizella és Kukli Š. Tijana voltak.