Tantárgyháló, 2017.12.08.

Az Arany János Általános Iskola oromi nyolcadikos tanulói 2017. december 8-án részt vettek a Szabadkán megrendezett Tantárgyháló verseny döntőjén, ahonnan szép eredményekkel tértek haza. A Vajdasági Módszertani Központ által szervezett megmérettetés a harmadik kör volt, ahol a diákok bemutatták kutatásaik eredményeit a versenybizottság és társaik előtt rövid prezentáció formájában. A résztvevők okleveleket, Tantárgyháló logóval ellátott termoszt és kitűzőt, valamint könyvet kaptak, a helyezést elérő versenyzőket és tanáraikat az előzőek mellett pénzjutalom is illette.

Az általános iskolások kategóriájában diákjaink a következő eredményekkel tértek haza:

Cseszkó Nikolett és Szögi Lilla: Édes élet (kutatómunka a cukorbetegségről) 1. helyezés. Mentoraik: Fejős Edina és Hóli Tóth Ugyonka Erika voltak.

Borsos Ramóna és Surányi Bence: Az empátia a metakommunikáció tükrében című kutatásukkal a zsűri különdíját érdemelték ki. Mentoraik: Varjú Léna és Takács Anasztázia voltak.

A versenyről és a díjnyertes munkákról bővebben a következő linken lehet még többet megtudni.