Karácsonyi műsor – Orom, 2017.12.21.

Iskolánkban 2017. december 21-én 12 órai kezdettel került megrendezésre a karácsonyi műsor, melyre  pedagógusaink készítették fel az alsós és felsős tanulókat. A gyerekek szép műsorral készültek: felléptek a kórussal, magyar, angol és szerb nyelvű verses összeállítással, betlehemes játékkal, furulya-, klarinét-, zongora- és metallofonjátékkal, valamint hópehelytánccal.

A műsort megtekintette a Mikulás magyarországi nagykövete, Kovács István is, aki szólt is a gyerekekhez, és megajándékozta őket szaloncukorral, valamint Kozma Róbert atya beszélt a karácsony meghittségéről, a családok ünnepéről. Ezután iskolánk igazgatója, Vajda Attila is szólt a jelenlévőkhöz, megköszönte  támogatóinknak, hogy a gyerekek csomagját gazdagabbá tudtuk tenni.

A műsor zárásaként minden tanuló elkapta karácsonyi ajándékát.

Képek