Maszkabál – Oromhegyesen és Tóthfaluban, 2017.02.14.

Február 14.-én délelőtt került megrendezésre az oromhegyesi iskolában az idei maszkabál. Az alsós diákokon kívül, az ötödik osztályos tanulók is részt vettek a mulattságon. A gyerekek mellett a tanító nénik és Csikós Anita osztályfőnök is jelmezt öltött. Vidám versekkel és dalokkal indult a bál. Miután a kifutón végig vonulva egyenként bemutatkoztak, fergeteges hangulatú buli kezdődött. Néhány tanuló magánszámmal is készült: Muhi Barbara bűvészmutatványát, Fehér Kristóf vőfélytudományát csillogtatta. Természetesen nem maradt el a hagyományos farsangi fánk sem, amelynek alapanyagát ebben a tanéven az első osztályos szülők biztosították, míg a sütést három szorgos kezű nagymama vállalta magára. Nem kis feladat volt ez, hiszen közel háromszáz fánk került a tálcákra. Ebből a mennyiségből a felsős tanulók is részesültek. A télűző farsang zárásaként bejártuk az iskola környékét és hatalmas zajjal próbáltuk elűzni a telet!

Szervezők: Fejős Vajda Beáta és Balázs Katalin

Tóthfaluban: