Maszkabál az oromi iskolában – 2017.02.04.

Oromon február 24-én szerveztük meg az iskolában az álarcos-jelmezes bulit. Az iskola minden tanulója örömmel készült erre a napra.

Reggel az óvodások és az alsósok megtekintették az adai Jancsi bohóc bábszínház Zsákbamacska című előadását. Szeretnénk köszönetünket kifejezni az oromi Helyi Közösségnek, akik 5000 dinárral járultak hozzá a belépők árához.

Délben az alsósok verses összeállításával kezdtük a farsangi műsort, majd Hubai Viola és Purger Doroti farsangról szóló prezentációját kísérhettük figyelemmel. Ezután a tanulók osztályonként bemutatták ötletes álarcaikat, jelmezeiket, majd következett a vidám hangulatú tánc és szórakozás.

Később jóízűen elfogyasztottuk a finom lekváros farsangi fánkot, amit az oromi Varázsfalatok Egyesületnek köszönhetünk.

Vidám hangulatban zárult ez a nap.