Karácsonyi műsor Oromon, 2016.12.23.

Iskolánk oromi épületében a karácsonyi műsor 2016.december 23-án  11 óra 15 perckor kezdődött. Műsorunkat a tanárok és a felsős tanulók énekkara nyitotta. Tanulóink karácsonyi és téli hangulatú verseket szavaltak magyar és szerb nyelven. Népies gyermekjátékokat, karácsonyi szokásokat mutattak be. Zongorán játszottak, valamint furulyáztak. Táncoltak és angol nyelvű dalokat is hallhattunk. Vajda Attila igazgató úr  rövid beszédet mondott. Ezt követően minden gyermek  karácsonyi csomagot kapott.

A műsorszámokat betanították: Tukacs Piroska, Molnár Piroska, Kádár Judit, Cseh Mária, Gulyás Ágnes, Majlát Hermina, Tatić Slavica, Mujagić Daniel, Rózsa Csekity Antoanetta, Barlog Anasztázia, Bicskei Bíró Ildikó és Nógrádi Anikó tanítónők és tanárnők. A karácsonyi diszítést Kukli Šćekić Tijana készítette.

Szervezők: Bicskei Bíró Ildikó és Nógrádi Anikó