Karácsonyi műsor Oromhegyesen, 2016.12.22.

Oromhegyesen 2016. december 22-én 16 órakor a Faluházban került sor a karácsonyi ünnepségre. A rövid jelenet, mely a műsort bevezette, az ünnepek fontosságát hangsúlyozta. Felléptek mind az alsós, mind pedig a felsős tanulók: verssel, tánccal, betlehemezéssel, illetve PowerPoint bemutató is színesítette a műsort. A rendezvényt  megelőzően és követően alkalmi karácsonyi vásár nyílt a Faluház előcsarnokában, melyen a tanulók által készített díszeket, ajándéktárgyakat, képeslapokat, valamint mézeskalácsot vásárolhatták meg az odalátogatók.

Az ünnepi műsor végén Vajda Attila igazgató értékelte a tanév első időszakát. Meglepetésül az iskola tanáraiból álló alkalmi kórus is elénekelt egy karácsonyi dalt. Legvégül kiosztásra kerültek az ajándékok.

A tanulókat felkészítő tanárok és tanítók: Balázs Katalin, Fejős Vajda Beáta, Vajda Kinga, Bicskei Angéla, Medgyesi D. Anđelka, Mujagić Daniel, Tatić Slavica, Hóli Tóth U. Erika és Csikós Anita voltak.

A díszlet kivitelezője Kukli Š. Tijana volt Bálint Ágotta és Horváth János segédletével.

A műsor technikai részét Juhász Szabolcs, Szkitsák Szilárd és Ördög Rudolf irányították.

A Faluház a műsor idejére megtelt nézőkkel

A szervezők: Hóli Tóth Ugyonka Erika  és Csikós Anita

Képek: