A községi szavalóverseny iskolai selejtezője, 2016.04.05.

Iskolánkban 2016.04.05-én tartottuk meg a községi szavalóverseny iskolai selejtezőjét. Ez a megmérettetés igen népszerű a tanulók körében, minden évben sok diák tanulgatja a rímeket, próbálja híven kifejezni a költők gondolatait, azért, hogy hatan iskolájukat képviselve, a magyarkanizsai József Attila Könyvtárban is megmutathassák tehetségüket.

Sok lelkes gyerek, színvonalas verstolmácsolások, tökéletes versválasztások, jól begyakorolt gondolatátadások – ezek jellemezték az idei szavalóversenyt. Idén harminc tehetséges tanuló magabiztos fellépésében, a lelkiismeretes pedagógusi munka örömteli eredményében gyönyörködhettünk.

A kiemeltek névsora:

Csizmadia Kinga

Sándor Heidi

Kovács Katalin

Kalmár Alex

Bicskei Viola

Cseszkó Nikolett.

Gratulálunk, és kívánjuk, hogy eredményesen szerepeljetek az április 15-én megtartandó községi szavalóversenyen is!