Nőnapi műsor – Orom, 2016.03.06.

„Ő az egész világ maga, a szüntelen változás, az első és végtelen önfeláldozás.

Ő őrzi első lépteink, törli le könnyeink, szeretetből nevel, mindig megbocsát, kezünket soha nem engedi el.

Ő a fény, a meleg és minden, ami jó, semmihez sem fogható, és semmivel sem pótolható.”

A nemzetközi nőnap tiszteletére az oromi általános iskola tanulói már hagyományosan alkalmi műsorral készültek, melyet 2016. március 6-án, vasárnap tartottak 17 órai kezdettel a Művelődési Egyesület termében. A műsorban az iskola minden osztályából felléptek a tanulók, nőnapi versekkel, fogalmazásokkal, zeneszámokkal. Az előadás 55 perces volt, a zökkenőmentes lebonyolításban Takács Anasztázia, Dobó Zoltán, Kovács Gábor és Majlát Hermina segédkezett. A szervezők Varjú Léna és Priboj P. Vesna tanárnők voltak. Felkészítő pedagógusok: Tukacs Piroska, Molnár Piroska, Nógrádi Anikó, Kádár Judit, Majlát Hermina, Gulyás Ágnes, Nagy Gizella, Varjú Léna, Rózsa Cs. Antoanetta, Priboj P. Vesna.