Ezer Esztendő, 2014.11.29.

Magyarkanizsa Község Pedagógus Egyesülete idén immár kilencedik alkalommal hirdette meg az Ezer Esztendő című irodalmi és rajzpályázatot, melynek témája egy adott népmese illusztrálása, elmesélése, leírása, majd előadása volt, korcsoporttól függően. A megmérettetésre 2014. november 29-én, szombaton került sor a Kis Ferenc Általános Iskola Oromhegyes – Orom oromhegyesi épületében.

Iskolánkból a következő tanulók kaptak jutalmat: Varga Laura (1. osztály, Orom), Szalkai Jázmin (2. osztály, Orom), Sándor Szabolcs (3. osztály, Orom), Sarnyai Kitti (3. osztály, Oromhegyes), Erdélyi Szonya (4. osztály, Oromhegyes), Csikós Noé (4. osztály, Tóthfalu), Erdélyi Violetta (5. osztály, Oromhegyes) és Tóth Tamara (5. osztály, Tóthfalu).

Gratulálunk nekik!

A pályázatról bővebben