Oromi suli-buli

Az oromi szülő, Zsámboki Ibolya szervezésében jótékonysági táncmulatságot rendeztek. Az összegyűlt 33.250 dinárból az iskolakonyha felszerelését gazdagították. Csészéket vásároltak a tanulóknak, azok nagy örömére.

A szervező ünnepélyes keretek között átadta a gyerekeknek a megvásárolt ajándékot. Elmondta azt is, hogy hagyományossá kívánják tenni ezt a rendezvényt, amelyet az idén 124 felnőtt részvételével tartottak meg.

Zsámboki Ibolya köszönetet mondott az oromi Helyi Közösség vezetőségének, amiért ingyen biztosították a termet. Sándor Gábornak és Losonc Rózsának is megköszönte a segítséget.

Kívánjuk, hogy Oromon legyen hagyomány! A szülők segítsége példaértékű, mely sokat jelent az iskolának.

Ajándékozás