X. Neumann Informatika verseny – Zenta – 2014

2014. Február 22-én szombaton Zentán a Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium intézményében került megrendezésre a X. Neumann János Nemzetközi Tehetségkutató Programtermék Verseny vajdasági döntője, melyen a Kis Ferenc Általános Iskola hat tanulója vett részt.

Név szerint:

Bicskei Mirabella, 7. osztály, Orom – (Pivot animáció) – Művészet kategória – Állatok védelme témakör

Kakas Klaudia, 7. osztály, Orom – (Pivot animáció) – Művészet kategória – Tornagyakorlatok

Zsoldos Orsolya, 7. osztály, Orom – (Pivot animáció) – Művészet kategória – Lovas story címmel.

Balázs Bence, 7. osztály, Oromhegyes – (Weboldal) – Web kategória – Oktató videók gyűjteménye elnevezésű weboldallal.

Molnár Ramóna és Bicskei Debóra, 7. osztály, Oromhegyes – (Weboldal) – Web kategória – Tudj meg többet a kontinensekről! – című weboldallal.

MOLNÁR RAMÓNA és BICSKEI DEBÓRA WEB KATEGÓRIÁBAN II. helyezést ért el!

CAM00772 CAM00774

Kis Ferenc Általános Iskolát pedig az egyik legeredményesebb iskolának járó díjjal is kitüntették!

Nagyon sok szép nyereménnyel és tapasztalattal tértek haza diákjaink!

Ezúton is GRATULÁLUNK a szép teljesítményért és a részvételért is!

Felkészítő tanár: Szél Dóra

A Magya Szó napilap írása rólunk: http://www.magyarszo.com/hu/2261/kozelet_oktatas/108150/Sz%C3%A1m%C3%ADt%C3%B3g%C3%A9pes-zsenik-versengtek.htm#.UxPKyFC-9j8.facebook