Történelmi vetélkedő Magyarkanizsa múltjáról, 2013.12.13.

Történelmi vetélkedő Magyarkanizsa múltjáról

2013. december 13-án került megrendezésre a Magyarkanizsa története elnevezésű vetélkedő, a Kis Ferenc Általános Iskola oromhegyesi épületében, amelyet a Magyarkanizsa Község Pedagógus Egyesülete szervezett.

A versenyen községünk általános iskoláinak 6. és 7. osztályos tanulói vettek részt. Összesen 23 csapat (46 tanuló) mérte össze tudását. A megnyitó után elkezdődött a verseny, amely egy írásbeli feladatlap kitöltéséből állt. Minden résztvevő szépen teljesített, amiért dicsérőlapot kaptak. A legjobb 5 csapat tagjai (10 tanuló) ajándékkönyvvel térhettek haza ők Oromról: Cseszkó Edina és Tukacs Krisztina, Szögi Roland és Nagy Nikolett, Konc Kriszta és Bognár Georgina

Ezúton köszönjük a Tartományi Oktatási, Közigazgatási és Nemzeti Közösségi Titkárságnak, valamint Magyarkanizsa Önkormányzatának, hogy támogatásukkal lehetővé tették a vetélkedő megvalósulását. A szervezők remélik, hogy a verseny jövőre ismét megszervezésre kerül.

Képek: