Gyerekhét Oromhegyesen

Október elsõ hete az iskolában idén is a gyermekekrõl szólt. Színes programok tették érdekessé ezt az öt tanítási napot. Hétfõn mind az alsós, mind pedig a felsõs diákok elutazhattak a magyarkanizsai gyógyfürdõbe fürödni. Kedden került sor az elsõsök felvételére a Gyermekszövetségbe, majd alsósaink stafétajátékokat játszottak. Ugyanezen a napon a felsõsök kiütõcskéztek és röplabdáztak, majd krumlipaprikást fõztek.
Szerdán frizurabemutató volt az iskolában. Az alsósok hosszú sétát tettek a Bergel-dombig, a nagyobbak pedig retro játékokat és ügyességi játékokat játszottak. Csütörtökön a kisebbek sütögettek, a felsõsök pedig futballoztak és métáztak. A gyermekhét utolsó napján került sor az õszi futóversenyre, majd délután a hét zárásaként az Arany János iskola tanulói a Garden diszkóban találkoztak, és együtt szórakoztak.
A programokhoz minden napra társult egy szín is.